Basin Odası | Kariyer | Linkler | Video | Site Haritası |     
 Gayrimenkul Geliştirme     Hizmetleri
 Danışmanlık Hizmetleri
 Aracılık Hizmetleri
 

 Konut satin alirken hangi para cinsinden borçlanmayi tercih edersiniz?

Döviz
TL
abinvest' in sağladığı başlıca hizmetler Aracılık, Danışmanlık ve Gayrimenkul geliştirme hizmetleri olarak üçe ayrılmaktadır. Aracılık Hizmetleri, Kullanıcı Temsilciliği, Mal Sahibi Temsilciliği ve Satış ve Geri Kiralama (Sell&Lease Back) Yatırım Modeli hizmetlerinden oluşmaktadır. Danışmanlık Hizmetleri Gayrimenkul Portföy Yönetimi ve Yabancı Yatırımcıların Türkiye'de yapacakları gayrimenkul yatırımlarında danışmanlık hizmetleridir. Gayrimenkul Geliştirme Hizmetleri ise; Arazi Geliştirme, Kullanım İhtiyacına Özgü Proje Geliştirme, Fizibilite ve Yatırım Analizi, Proje Finansmanı, Proje Yönetimi ve Müteahhitlik Hizmetlerinden oluşmaktadır.

Şirketimiz bu güne kadar Keops A/S Denmark, Multi-Turk Mall (Morgan Stanley Company), Aquila Real-Estate Fund (İzlanda), Metro Cash & Carry Group Germany ve Tesco-Kipa gibi yabancı gayrimenkul yatırım ve geliştirme şirketlerine bir yerel ortak olarak danışmanlık ve arsa geliştirme hizmetleri vermiştir.

abinvest İstanbul Çamlıca' da bulunan ofisinden sektördeki engin deneyimi ile yerli ve yabancı kurumsal ya da bireysel tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları en uygun servis ve hizmetlerini sunmaktadır.