Basin Odası | Kariyer | Linkler | Video | Site Haritası |     
 Şirket Profili
 Vizyonumuz
 Misyonumuz
 Yönetim Kurulu Mesajı
 Ortaklık Yapısı
 Gayrimenkul Sektörü

 Konut satin alirken hangi para cinsinden borçlanmayi tercih edersiniz?

Döviz
TL
abinvest Gayrimenkul Geliştirme İnşaat YatırımA.i. 2005 Yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Türk gayrimenkul geliştirme piyasasında kısa süre içinde kendine yer edinmiş olan abinvest, 2005 yılı içerisinde İskandinav gayrimenkul pazarının önde gelen yatırım şirketlerinden biri olan Laref ile kurduğu ortak girişimle $50.000.000 yatırım değeri olan Çekmeköy-White Side Apartments projesine başlamıştır.

Türkiye'de gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getiren abinvest gayrimenkul hizmetlerinin Türkiye'deki kalitesini yükseltmek ve uzman kadrosuyla hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerine kar maksimizasyonu yüksek projeler ve dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır.

Gayrimenkul sektöründe en son gelişmeleri yakından takip eden abinvest; sektörün kurumsallaşması ve gelişmesi düzeyinde faaliyetler gösteren; uluslararası platformda Urban Land Institute' un, Türkiye'de Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği' nin üyeleri arasında yer almaktadır.

abinvest'in temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz ederek, dünya standartlarında özgün projeleri hayata geçirmek, geliştirilen projelerin sadece keyifli bir yaşam alanı değil aynı zamanda kârlı bir yatırım aracı olmasını sağlamaktır. Uluslararası gayrimenkul piyasalarıyla yakın temasını her zaman koruyan abinvest, müşteri gereksinimlerindeki trendleri yakından izlemektedir.


Copyright ©2006 abinvest